W sobotę 1 maja odbyło się spotkanie mistrzowskie w ramach rozgrywek III ligi okręgowej D2, pomiędzy zespołami Meblorza Swarzędz oraz SKS Poznańskiej 13 Poznań 2009. Dobra postawa naszych zawodników sprawiła, że to my w przeważającej części meczu byliśmy w posiadaniu piłki co zaowocowało wysokim zwycięstwem. Nasza drużyna zdobyła aż 15 goli, tracąc zaledwie jednego.

Bramki zdobyli:

6 x Antoni Łabuszyński (asysty: Filip Borowiak, Iwo Urban, Filip Borowiak, Michał Tyszkiwski, Damian Warkocz)

2 x Iwo Urban (asysta przy jednej bramce – Filip Borowiak)

Filip Borowiak (asysta Aleks Bałut)
2 x Aleks Bałut (asysta przy jednej bramce – Oliwier Latosi)

Marcel Bronicki (asysta Aleks Bałut)

Piotr Osojca (asysta Aleks Bałut)

Oliwier Latosi (asysta Damian Wakrocz)

Skład: Aleksander Ozygała, Antoni Łabuszyński, Marcel Bronicki, Piotr Kryszak, Oliwier Latosi, Filip Borowiak, Michał Tyszkiwski, Iwo Urban, Denis Zadrowski, Lech Maślonka, Oliwier Piechowiak, Szymon Kudliński, Damian Warkocz, Aleks Bałut, Piotr Osojca

Scroll Up