W piątek 25 maja zespół rocznika 2006 rozegrał kolejny mecz w ramach ligi wojewódzkiej. Tym razem naszym przeciwnikiem była dobrze znana nam drużyna z którą mieliśmy okazję mierzyć się wielokrotnie – SSF M. Drajera Poznań.

Mecz układał się po myśli wyżej notowanego zespołu który zdobył pierwsza bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Następnie goście podwyższyli wynik zdobywając bramkę po rzucie karnym.

Jednak który to już raz, kiedy nasz zespół potrafi podnieść się w trudnej sytuacji.

Po tym jak zakotłowało się w polu karnym gości bramkę kontaktową zdobył Norbert Kowalczyk umieszczając piłkę w bocznej siatce po strzale głową.

W jeszcze większą radość wprawiła nas bramka dającą nam wyrównanie a strzelcem jej okazał się Aleks Mruk, który wykorzystał dogranie z prawej strony od Dawida Piechowiaka.

Obie drużyny miały swoje okazję aby przechylić losy meczu jednak wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Kadra meczowa: Dawid Jaskuła, Hubert Tołpa, Olgierd Jackowiak, Dawid Piechowiak, Adam Drajerczak, Mateusz Tomaszewski, Kamil Cieślak, Norbert Kowalczyk, Aleks Mruk, Jakub Zielonko, Stanisław Kaptur, Michał Budzicz, Mateusz Wyszomirski, Marek Pluciński, Kacper Fornalik

Scroll Up