W miniony weekend w kolejnym meczu II ligi okręgowej nasz zespół z rocznika 2009 podejmował współlidera rozgrywek Wartę Sieraków.

Od początku spotkania zawodnicy prowadzeni przez trenera Łukasza Stawickiego przystąpili do realizacji określonych założeń przedmeczowych co skutkowało bardzo dobrymi fragmentami pierwszej połowy i zdobytymi bramkami. Druga połowa to dalsze działania ukierunkowane na grę ofensywną czego efektem były kolejne trafienia.

W pełni zasłużone zwycięstwo z wynikiem 7-1 na pewno da impuls naszym podopiecznym do dalszej ciężkiej pracy.

Skład: Bożek, Piechowiak, Marcinkowski, Włodarczak, Borowiak, Urban, Zygmanowski, Kudliński, Łabuszyński, Cimochowski, Piotrowski, Zajączkowski, Tyszkiwski, Małachowski.