Do rozpoczęcia naszego turnieju „Drużyna na medal” pozostało nieco ponad 3 tygodnie. W sobotę 11 grudnia na boisku PLEK Centrum Sportu (ul. Margonińska) 12 drużyn złożonych z zawodników w wieku 9 – 10 lat (rocznik 2011 – 2012) weźmie udział  w autorskiej formule turnieju piłki nożnej dla młodych adeptów sportu. Na liście zgłoszeniowej mamy już 6 drużyn: GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, TMS Suchary Suchy Las, AKF Poznań, Canarinhos Poznań, Witnicka Szkółka Piłkarska i SKS 13 Poznań.

Miło nam jest poinformować, że kolejnym sponsorem naszego wydarzenia została Grupa Kapitałowa Clar System oferująca swoim klientom usługi porządkowe, higienę szpitalną, usługi specjalistyczne, ochronę mienia, wynajem pracowników, techniczną obsługę obiektów.

Wyjątkowa formuła przeprowadzenia rozgrywek została stworzona po to by jak najwszechstronniej wydobyć umiejętności młodych piłkarzy, które dzięki obserwacjom trenerskim w przyszłości mogą być jeszcze dokładniej szkolone i rozwijane. Drużyny będą rywalizowały jednocześnie na trzech boiskach (7×7, 3×3 oraz 1×1), a zwycięzcą zostanie ta, która we wszystkich zdobędzie najwięcej punktów.

Organizatorem imprezy, która odbędzie się dzięki dofinansowaniu ze środków Santander Bank Polska oraz Urzędu Miasta Poznania jest Szkolny Klub Sportowy Poznańska 13 Poznań. Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Przypominamy, że Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny powinny jak najszybciej przesłać formularz zgłoszeniowy! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Organizacja tych unikatowych rozgrywek piłki nożnej ma na celu integrację młodych adeptów sportu, oraz pokazanie różnych form spędzania wolnego czasu. Oprócz sportowej rywalizacji turniej ma na celu pokazanie młodym sportowcom jak ważne jest wzajemne wsparcie i integracja nie tylko na boisku ale również po za nim.

W trakcie zawodów uczestnicy będą mogli wziąć dodatkowo udział w zajęciach z trenerami personalnymi dotyczącymi prawidłowej rozgrzewki oraz otrzymają informację od wykwalifikowanych specjalistów dotyczącą zasad prawidłowego odżywania. Impreza ma na celu integrację uczniów Wielkopolski szkół oraz uzmysłowienie jak ważne jest wzajemne wsparcie nie tylko na boisku ale również po za nim.

Organizator: Szkolny Klub Sportowy Poznańska 13 Poznań

Sponsorzy: Santander Bank Polska, Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania, Grupa Kapitałowa Clar System

Partnerzy: Estrada Poznańska, Biblioteka Raczyńskich

Kontakt:

Tomasz Ptaszyński – 500-771-333

ptaszynski.tom@gmail.com

Scroll Up