Weekendowe sparingi na dobre wpisały się w harmonogram treningów zawodników Poznańskiej 13. W sobotę 27 lutego gościem naszej drużyny z rocznika 2010 była drużyna Ostrovia 1909.

Przez dwie godziny drużyny rywalizowały w formule młodzika. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie i obfitował w wiele pojedynków jeden na jeden. Do połowy podopieczni trenera chłopcy z Poznania wypracowali przewagę 2-0.

W drugiej połowie goście odrobili straty i wyrównali na 2-2. W końcowych minutach obie drużyny zdobyły po bramce, a dwie minuty przed końcem to chłopcy z Poznania mieli więcej powodów do radości, bowiem gol z rzutu karnego zapewnił im wygraną 4-3. Dziękujemy za 2 godziny wyrównanej gry!

Natomiast w niedzielę 28 lutego drużyna trenera Białobrzeskiego rozgrywała sparing z Akademią Kreatywnego Futbolu w formule orlika. Od początku chłopcy z Trzynastki zdominowali gospodarzy i dyktowali warunki gry.

Trener postanowił zmieniać cały zespół co 10 minut tak aby wszyscy mieli okazje zagrać. Wynik 4-12 dla naszych zawodników sprawia, że w dobrych humorach wracamy do domów.

Gratulujemy!

Scroll Up