W piątkowe popołudnie (5 marca) juniorzy młodsi SKS Poznańskiej 13 Poznań, na obiekcie przy ul. Gdańskiej 1 podejmowali zespół KS Koziołek Poznań. Rywale prowadzeni przez trenera Pawła Lisowskiego z powodzeniem rywalizują na poziomie Ligi Wojewódzkiej juniora B1 (grupa 1), zajmując po rundzie jesiennej trzecie miejsce ze zdobyczą  23 pkt. oraz bilansem bramkowym 34-15.

Od pierwszej minuty meczu chęć dominacji przez posiadanie piłki wyrażał zespół Poznańskiej 13. Nasi chłopcy angażując w akcjach ofensywnych dużą liczbę zawodników, dochodzili do sytuacji strzeleckich. Już w 7 min. meczu po podaniu otwierającym Mikołaja Falbierskiego, bramkę zdobył Jakub Michalewicz. Zamknięci na swojej połowie przeciwnicy decydowali się na bezpośrednią grę długim podaniem, z pominięciem linii pomocy.

Chęć gry oraz duża aktywność ofensywnych zawodników, doprowadziła pod koniec pierwszej połowy do podwyższenia wyniku. Po akcji indywidualnej, Mikołaj Falbierski w 41 min. meczu zdobył bramkę na 2-0. Trzy minuty później ponownie na listę strzelców wpisał się Jakub Michalewicz, finalizując podanie Wiktora Piaskowskiego.

Z pierwszej połowy meczu, na odnotowanie zasługuje obrona rzutu karnego dobrze dysponowanego tego dnia Eryka Kliksa.

W II połowie meczu, zespół Poznańskiej 13 dominował w grze, zamykając przeciwnika na ich połowie. Jeden z ataków szybkich Koziołka Poznań zakończył się stratą bramki w 49 min. W 65 min. wynik podwyższył Mikołaj Falbierski, wykorzystując podanie Patryka Pecha. Strzelanie gości w 83 min. zakończył Damian Nowak, zdobywając swoją premierową bramkę w barwach Poznańskiej 13. W 87 min. wynik meczu zamknął Koziołek Poznań, wykorzystując nieporozumienie bloku defensywnego z bramkarzem Piotrem Szatkowskim.

KS Koziołek Poznań (2004R.) 2 – 5 SKS Poznańska 13 Poznań