W piątek 12 marca na obiektach SKS Poznańskiej 13 Poznań odbyła się pierwsza gra kontrolna, mająca na celu dokonać wstępnej oceny zawodników, którzy zostali odnotowani przez trenera Grzegorz Nazaruka. Na zaproszenie klubu, udział w spotkaniu wzięło 13 testowanych zawodników, łącznie z ośmiu ośrodków szkoleniowych.

.

– Jestem zadowolony z przebiegu testów oraz formuły, pozwalającej na dokonaniu oceny potencjału chłopców testowanych, na tle zespołu SKS Poznańskiej 13 Poznań. Już od czwartego kwartału 2020r. rozpoczęliśmy intensywne prace nad zbudowaniem silnego zespołu chłopców w roczniku 2006/2007, mających stworzyć od nowego roku szkolnego klasę 1 Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego – zaznacza trener Grzegorz Nazaruk.

Podczas gry kontrolnej testowanych zawodników obserwowało pięciu trenerów SKS Poznańskiej 13 Poznań. Na koniec każdy z zawodników otrzymał wyczerpujący feedback.

O kolejnych działaniach selekcyjnych będziemy informować na bieżąco w social mediach oraz na oficjalnej stronie internetowej klubu SKS Poznańska 13.

Zawodników zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z trenerem prowadzącym – Grzegorzem Nazaruk, tel. +48 514 525 028.

Scroll Up