W sobotę 20 marca o godzinie 9:00 zespół rocznika 2007 SKS POZNAŃSKIEJ 13 rozegrał w Baranowie grę kontrolną z AP Reiss Poznań. Niestety rywal okazał się być bardzo mocny strzelając nam aż 8 bramek. Zespół AP Reiss dominował w fazie atakowania poprzez budowanie i rozwinięcie gry, a przy tym był bardzo skuteczny strzelając w pierwszej, jak i w drugiej połowie po 4 bramki. Przeciwnicy pokazali swoją dominację również w fazie bronienia poprzez zdecydowany odbiór piłki na połowie przeciwnika. Dlatego zespół prowadzony przez trenera Gniewko Markiewicza ze sportową pokorą i uznaniem dla drużyny przeciwnej musiał uznać wyższość Akademii Reissa. Jednak odpowiednio wyciągnięte wnioski, ciężka codzienna praca i motywacja do odnoszenia zwycięstwa w kolejnej grze kontrolnej przyświecać będzie naszym podopiecznym w kolejnych meczach.

Skład: Wojciech Szymański (41’Hubert Siwko) – Bolesław Sokołowski (55’ Wiktor Świerkowski), Tomasz Lasecki, Filip Kołpowski, Gabriel Chmielewski –  Eliasz Kamiński, Dominik Cichy, Bruno Wiśniewski– Bartosz Kaszubkiewicz, Wiktor Świerkowski (41’ Oskar Tafelski), Dominik Kiżewski