Nasz klub

Klub piłkarski trenujący w ramach klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 13 w Poznaniu. Szkolenie w ramach klas sportowych odbywa się codziennie: treningi dla klas 4-8 i LO – 5 razy w tygodniu, treningi dla klas 1-3 SP – 4 razy w tygodniu. Treningi w przedziałach czasowych 8:00-16:00 – wolne popołudnia dla zawodników!

Siedziba – ul. aleje Niepodległości 32 (obiekty sportowe znajdują się przy szkole). W bliskim sąsiedztwie (ul. Armii Poznań 15) posiadamy pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra trenerska szkoląca piłkarzy według nowoczesnych metod. Klub zatrudnia szkoleniowców z wysokimi kwalifikacjami UEFA, dając im również wsparcie. W szkoleniu skupiamy się na elementach techniczno-taktycznych, motorycznych i mentalnych dostosowanych do rozwoju indywidualnego zawodników. Zawodnicy na poziomie 6-8 klasy SP oraz liceum z po za Poznania mają możliwość być zakwaterowani w internacie.

Naszymi absolwentami, są m.in.: Karol Linetty, Dawid Kownacki, Artur Wichniarek i Arkadiusz Głowacki (pełna lista naszych absolwentów).

Celem szkoleniowym jest wychować zawodników dobrze wykształconych, kulturalnych oraz wysportowanych. Stawiamy na zrównoważony rozwój dlatego duży nacisk oprócz treningów kładziemy na naukę!

Szkolenie w POZNAŃSKIEJ 13 odbywa się w kilku kategoriach wiekowych, od klasy 1 SP do 1 Liceum i sukcesywnie ją uzupełniamy na każdym etapie edukacyjnym. Patronat merytoryczny nad szkoleniem sprawuje WZPN Poznań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Naszych Drużyn oraz do kontaktu.

13 to więc niż strzał w 10! Dołącz do naszej drużyny! Zostań zawodnikiem POZNAŃSKIEJ 13!

 


 

POZNAŃSKA ⑬ Poznań

Scroll Up